Producenci

Blog

Poskrom hydrauliczny do korekcji racic
Poskrom do korekcji racic

Wybór poskromów z roku na rok jest coraz większy. Tych odpowiednich zarówno dla hodowców jako codzienne narzędzie do profilaktyki a także dla osób wyłącznie zajmujących się korekcją racic.

W tym artykule przedstawimy wady i zalety rozwiązań starając się tym samym pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

 

 

czytaj całość »
Jak szybko i skutecznie zaaplikować klocek odciążający racice ?
Jak szybko i skutecznie zaaplikować klocek odciążający racice ?

Aplikacja klocka zwnaego również bloczkiem odciążającego chorą racicę może sprawiać pewne trudności zwłaszcza mniej doświadczonym kolegom korektorom racic. Także doświadczeni, korektorzy szukający nowych rozwiązań, chcący zwiększyć swoją wydajność pracy znajdą tutaj wiele ciekawych i przydatnych informacji. W dzisiejszym artykule pokażemy kilka sposobów jak zalożyć klocek w sposób szybki co ma niebagatelne znaczenie dla szybkości pracy i efektywności a także komforu zwierzęcia, które dzięki temu znajduję się krócej w poskormie.

 

Lubimy promować rozwiązania, w których zadowolony jest korektor racic, hodowca oraz zwierzę. Dzięki rozwiązaniom, które promujemy korektor wykona szybciej i profesjonalniej swoje zadania przez co zwiększy swój zysk, hodowca będzie pewny że stado jest w dobrych rękach ponieważ będzie widział wymierne korzyści w ilości mleka oraz stado, które będzie w lepszej kondycji i mniejszym stresie podczas zabiegu korekcji racic.

 

Zapraszamy do lektury.

czytaj całość »
5 najważniejszych narzędzi do korekcji racic
5 najważniejszych narzędzi do korekcji racic

W artykule omówiliśmy 5 najważniejszych narzędzi potrzebnych do wykonania korekcji racic. Począwszy od wyboru noży, tarcz, odzieży ochronnej kończąc na dostępnych na rynku klejach, bloczkach a także poskromach/klatkach. Na temat każdej grupy produktów dodaliśmy nasze opinie oraz doświadczenia, które mogą być pomocne przy wyborze. W temacie tarcz sporo miejsca poświeciliśmy na temat ich użycia także w metodzie holenderskiej.

Zapraszamy do lektury !

 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl